Menu

پنل پیامکی اس ام اس

پنل اس ام اس – سامانه پیامکی – پنل پیامکی

ما در شرکت آرین پارس وب با جمعی از طراحان حرفه ای در زمینه انواع خدمات پیامکی به ویژه خدمات ثبت و ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی و مناسبتی که انجام این امرو را در دستور کار خود قرار داده ایم و شما عزیزان می توانید جهت دریافت انواع پنل پیامکی خود با ما در ارتباط باشید.

از جمله خدمات شرکت آرین پارس وب در زمینه ساخت پنل پیامکی

استفاده از المان های گرافیکی مانند نمودار در داشبورد مدیریتی

جذابیت نمایشی ابزارها و ایجاد ارتباط ویژه با کاربر

سازگار با تمامی مرورگرهای بروز دنیا

افزایش تصمیم گیری های درست همزمان با افزایش كارایی

رابط کاربری بسیار آسان برای استفاده مدیران

نرم افزار تحت وب کاملا ریسپانسیو و سازگار با تمامی صفحات نمایشی

تهیه گزارشات متعدد بدون اتلاف کمترین زمان

امکام تنظیم کلیه مشخصات مشتری جهت ارسال پیامک تبریک به صورت اتوماتیک

 • اعتبار کد خریداری شده 1سال می باشد. تمدید کد برای سال بعد با 60 درصد تخفیف بوده و تنها با پرداخت 40 درصد اصل مبلغ کد قابل تمدید می باشد.

لطفا جهت سفارش و یا دریافت اطلاعات تکمیلی با شماره 5462515-0912 تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

پنل اس ام اس آرین پارس وب چیست؟

پنل اس ام اس – سامانه پیامکی – پنل پیامکی

حتما شما هم تجربه ساختن ایمیل و استفاده از پنل آن را دارید. این پنل به شما اجازه می‌دهد ایمیل های خود را ارسال و دریافت کنید. کار کردن با پنل اس ام اس هم به همین سادگی است. پنل اس ام اس در حقیقت یک نرم افزار در فضای اینترنت است که به شما اجازه می‌دهد مشتریان خود را مدیریت کنید و برای آن ها پیامک های انبوه ارسال کنید. حالا مشتریان شما می‌تواند یک نفر باشد، یا کل شاگردان یک مدرسه، یا در مقیاسی دیگر کل شهر یا کشور.

به عبارت دیگر شما بدون نیاز به سخت افزار یا برنامه جانبی می‌توانید مشتریان خود را دسته بندی کنید و پیامک‌های متناسب هر دسته را ارسال کنید.

پنل اس ام اس
پنل اس ام اس

چرا باید پنل اس ام اس داشته باشید؟

همان طور که قطعا خودتان هم می‌دانید زندگی امروزه بدون موبایل غیر ممکن است. تقریبا می‌توانیم بگوییم 95% از آدم‌ها از موبایل استفاده می‌کنند. بنابرین بازاریابی که بر اساس موبایل شکل گرفته باشد به یکی از مهم ترین استراتژی های بازار یابی در تمام جهان تبدیل شده است. برای تمام کسب و کارهایی که خواهند در دنیای رقابت حرفی برای گفتن داشته باشند و صدای بلند برندشان را به مشتریان برسانند، بازاریابی پیامکی از بهترین روش‌های بازاریابی است.

از طرفی دیگر کسب و کار شما هم از جهت خدمات و هم تبلیغات نیاز به یک راه ارتباطی سریع و بی واسطه با مشترییان دارد. یک سامانه پیامکی به شما این امکان را می‌دهد که در مقیاس های مختلف (مثلا محله، شهر و…) کسب و کار خود را تبلیغ کنید. چه روشی بهتر از داشتن یک پنل اس ام اس وجود دارد که هم ارزان باشد و هم در سریع ترین زمان ممکن پیام شما را به مخاطبانتان برساند؟

پنل پیامکی 
پنل پیامکی

پنل اس ام اس چه قابلیت هایی در اختیار شما می‌گذارد؟

یک سامانۀ پیامکی درست همانند موبایل قابلیت‌های زیر را دارد:

 1. قابلیت ارسال پیامک
 2. قابلیت دریافت پیامک
 3. قابلیت گزارش‌گیری

قابلیت ارسال پیامک

شما می‌توانید در لحظه به شماره تمام مشتریان خود ارسال انبوه انجام دهید. اگر بانک شماره های شما کوچک است یا به تازگی کسب و کار خود را راه اندازی کردید و هنوز مشتریان زیادی ندارید، شاید برایتان جالب باشد بدانید در یک سامانه پیامکی بانک شماره‌های از پیش موجودی وجود دارند که به شما این قابلیت را می‌دهند که بر حسب شهر، محله، سن، جنسیت و شغل آدم‌ها برایشان پیامک ارسال کنید.

قابلیت دریافت پیامک

همان طور که از طریق پنل اس ام اس می‌توانید پیامک ارسال کنید، می‌توانید پیامک‌های مشتریان خود را هم دریافت کنید ممکن است بپرسید چه پیامک‌هایی را قرار است دریافت کنید؟
پنل اس ام اس یک قابلیت فوق العاده برای برقراری تعامل میان شما و مشتریانتان است. شما از این طریق می‌توانید نظرات مشتریانتان را جویا شوید، مسابقه پیامکی ترتیب بدهید و خیلی موارد دیگر که می‌تواند برای کسب و کار شما مفید باشد.

سامانه پیامکی
سامانه پیامکی

قابلیت گزارش گیری

شاید تا این جای داستان برای شما این پرسش پیش آمده باشد که حالا چگونه می‌توانید بفهمید چند درصد از پیامک های شما به دست مشتریانتان رسیده‌ است؟ آیا اصلا چنین امکانی در پنل اس ام اس وجود دارد؟

پاسخ ما قطعا برای شما رضایت بخش است. در یک پنل اس ام اس قابلیت گزارش گیری با دقت بسیار بالایی وجود دارد. هنگامی که شما یک پیامک را ارسال می کنید می توانید ببینید پیامک ارسالی شما در چه وضعیتی قرار دارد. در این حالت شما با سه وضعیت مواجه هستید:

 1. وضعیت رسیده به گوشی
 2. وضعیت رسیده به مخابرات
 3. نرسیده به گوشی که در این حالت هزینه‌ی شما بازگشت داده می‌شود.

از جمله مزایای پنل پیامکی آرین پارس وب

 1. حفظ ارتباط مداوم با مشتریان قدیمی و مشتری مداری بهتر
 2. ارسال پیامک‌ اطلاع رسانی در هر زمان و از هر موقعیت مکانی
 3. امکان ارسال پیامک فعالسازی و تایید هویت
 4. ارسال پیامک هوشمند و پیامک زمان دار
 5. ارسال پیامک تکی و انبوه به بانک شماره  یا فایل اکسل
 6. امکان ارسال پیامک به تفکیک رده سنی و جنسیت خاص
 7. امکان ارسال پیامک به محدوده خاص از روی نقشه و کد پستی
 8. عدم نیاز به نصب نرم افزار و یا استفاده از سخت افزار خاص
 9. ارسال همزمان هزاران پیامک، به صورت همزمان در کم‌ترین زمان
 10. دریافت گزارش دقیق از پیامک های ارسالی

کلید واژه ها: پنل اس ام اس – سامانه پیامکی – پنل پیامکی

سامانه پیامکی
سامانه پیامکی
سامانه پیامکی

لطفا جهت سفارش و یا دریافت اطلاعات تکمیلی با شماره 5462515-0912 تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

گروه نرم افزاری آرین پارس وب

شرکت نرم افزاری آرین پارس وب خدماتی از قبیل طراحی انواع سایت، انواع اپلیکشن، بهینه سازی (سئو) انواع سایت ها، پشتیبانی کلیه خدمات و آموزش انواع خدمات نرم افزاری را در دستور کار خود دارد.

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت نرم افزاری و برنامه نویسی آرین پارس وب می باشد.

× ارتباط از طریق واتس آپ