Menu

اپلیکیشن آنلاین سفارش غذا

ما در شرکت آرین پارس وب با جمعی از طراحان حرفه ای در زمینه طراحی و ساخت انواع اپلیکیشن به ویژه اپلیکیشن سفارش غذا با محتوا گذاری درخواستی و حرفه ای در نوع اپلیکیشن های اندروید و IOS انجام این امرو را در دستور کار خود قرار داده ایم و شما عزیزان می توانید جهت دریافت خدمات اپلیکیشن سفارش غذا خود با ما در ارتباط باشید.

از جمله خدمات شرکت آرین پارس وب در زمینه طراحی اپلیکیشن سفارش غذا

صرفه جویی در وقت و انرژی

دریافت سفارش غذا به صورت آنلاین

  • نمایش اطلاعات ویژه به مشتریان
  • خدمات رسانی ویژه و بهتر
  • مکان یاب ارائه تخفیف ها
  • پیشنهاد نزدیک ترین رستوران
  • نمایش رستوران های با کیفیت
  • نمایش رستوران ها با بیشترین امتیاز از سوی مشتریان
  • امکان پیگیری آنلاین سفارش از سوی مشتریان

نمایش رستوران های پر طرفدار

نمایش رستوران های پر فروش

لطفا جهت سفارش و یا دریافت اطلاعات تکمیلی با شماره 5462515-0912 تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

تعرفه طراحی اپلیکیشن موبایل
طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشن های تلفن همراه، همواره امری دشوار بوده و فرایند پیچیده ای دارد که بسته به نوع امکانات درخواستی کارفرما و مدت زمان مورد نیاز برای طراحی، هزینه طراحی اپلیکیشن محاسبه شده و به کارفرما اعلام میگردد اما در زیر تعرفه ها بر اساس قیمت پایه اپلیکیشن موبایل برای هر بخش نوشته شده است که بر اساس نیازهای شما و همچنین میزان حجم کار و … افزایش خواهد یافت و در صورت توافق ، هزینه طراحی اپلیکیشن بصورت فاز بندی (بر اساس فاز اجرایی) از کارفرما دریافت می گردد .

طراحی اپلیکیشن با ایده اختصاصی

تماس بگیرید

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی (فروشگاه آنلاین)

از 5 میلیون تومان

طراحی اپلیکیشن سفارش غذا

از 6 میلیون تومان

طراحی اپلیکیشن خدماتی و تاکسی

از 25 میلیون تومان

طراحی اپلیکیشن سایت خبری

از 5 میلیون تومان

طراحی اپلیکیشن سایت آموزشگاهی

از 4 میلیون تومان

طراحی اپلیکیشن آژانس گردشگری

از 5 میلیون تومان

اپلیکیشن سفارش غذا و خدمات طراحی کامل آن در آرین پارس وب

اپلیکیشن سفارش غذا – سفارش غذای آنلاین – سفارش غذا

سرعت زندگی در قرن حاضر سبب شده همه ما به دنبال سریع ترین راه برای انجام نیازهای خودمان به بهترین شکل موجود باشیم. سیستم سفارش غذای آنلاین یکی از دستاوردهای بشر برای رفع نیاز به غذا با سرعت و دقت بالا است. با سیستم سفارش آنلاین غذا می توانید از طریق اینترنت به رستوران مورد علاقه تان سر بزنید از جدیدترین اطلاعات منو و قیمت های غذا مطلع شوید. در نهایت از طریق سیستم سفارش غذای آنلاین توسط اپلیکیشن سفارش غذا وعده غذایی دل خواه خودتان را سفارش دهید و به صورت آنلاین هزینه آن را بپردازید.

مزایای سیستم سفارش آنلاین غذا کدام است؟

همان طور که در نظر اول قابل درک است سیستم سفارش غذای آنلاین سبب صرفه جویی در وقت و انرژی مشتری می شود. از دیگر سوی دریافت سفارش غذای اینترنتی برای صاحبان مشاغل به ویژه فعالین عرضه غذا و فست فود بسیار جذاب خواهد بود و می تواند بازار جدیدی از مشتریان را به سوی آن ها هدایت شود. از دیگر سوی سفارش غذای اینترنتی می تواند اطلاعات بسیار خوبی از مشتریان را در اختیار صاحبان رستوران ها بگذارد تا از طریق بهبود خدمت رسانی وفادار سازی مشتریان خویش را سرعت ببخشند.

چرا راه اندازی سیستم سفارش آنلاین غذا برای کسب و کار ها ضروری است؟

در دنیای پر رقابت امروزی کسب و کارهایی که از تنوع و انعطاف لازم برخوردار باشند شانس بهتری برای افزایش مشتری و در نتیجه دستیابی به حاشیه سود امن دارند. در غیر این صورت ممکن است کسب و کار خود را از دست بدهید. مشتریان هر روز در معرض بمب عظیمی از اطلاعات و تبلیغات هستند و هر لحظه ممکن است شما را رها کرده و به دنبال رستوران های جدید تر و تست طعم های جدید بر آیند. تنها راهی که می تواند سهم شما در بازار را حفظ کرده و یا افزایش دهد وفادار سازی مشتری است که علاوه بر خدمت رسانی مناسب نیازمند کسب اطلاعات کافی از مشتری و جلب نظر اوست.

سیستم سفارش آنلاین غذا علاوه بر دریافت سفارش آنلاین و ارسال غذا اطلاعات مشتری را در سیستم خود حفظ می کند و شما می توانید برنامه های بازاریابی و حفظ مشتری را بر روی افرادی که بیشتر از خدمات شما استفاده کرده اند متمرکز کنید.

چرا صاحبان رستوران ها نمی توانند نسبت به سیستم سفارش آنلاین غذا بی تفاوت باشند ؟

پیشرفت فناوری و رشد استفاده از اینترنت فرآیندی است که به راحتی نمی توان در مقابلش ایستادگی کرد. این موج، سراسر کشور را فرا برگرفته و عاقلانه ترین کار برای کسب و کارها سوار شدن بر امواج خروشان این دریا است. البته نباید چشم بسته دل به آب زد و برای فعالیت در فضای کسب و کار اینترنتی باید تحقیق و مطالعه داشت. این روند فرصت بسیار مناسبی است تا کسب و کارهای نوپا سطح خدمات خود را بالا ببرند. مردم نمی توانند از سفارش دست بکشند پس این بازار همیشگی و پر رقابت فضای خوبی برای فعالان عرصه تکنولوژی است. سیستم سفارش غذای آنلاین می تواند ادامه حیات کسب و کار شما را تضمین کند.

چرا مردم از سیستم سفارش غذای آنلاین استقبال می کنند؟

ترافیک و سرعت زندگی در شهر های بزرگ باعث شده مردم کمتر از رفتن به رستوران  استقبال کنند و ترجیح بدهند به جای رفتن به دل ترافیک و آلودگی غذای خود را در منزل و یا محل کارشان صرف کنند.

اپلیکیشن سفارش غذا

متخصصین دنیای تجارت به اهمیت این موضوع پی برده اند و امکان آنکه شما از منزل خود هر چه می خواهید را سفارش بدهید فراهم کرده اند. تنوع رستوران هایی که با سیستم سفارش غذای آنلاین همکاری می کنند بسیار زیاد است و هر سلیقه ای را پوشش می دهند. به این ترتیب نیازی نیست مشتری به دنبال شماره تماس رستوران مورد علاقه اش بگردد یا نگران این باشد که آیا سفارش مورد علاقه اش در رستوران موجود هست و یا نه. هر آنچه را بخواهید با چند کلیک می توانید درب منزل یا محل کار دریافت کنید.

امکانات سیستم سفارش آنلاین غذا کدام است؟

برخی از امکانات سیستم سفارش اینترنتی غذا عبارتند از :

پیشنهاد نزدیک ترین رستوران های اطراف از طریق مکان یاب ارائه تخفیف های هیجان انگیز به مشتریانش راه اندازی اپلیکیشن های اندروید و ios برای سفارش غذای از طریق گوشی های همراه امکان پیگیری سفارش ها توسط مشتری در لحظه ارائه لیستی از پر طرفدارترین و پر فروش ترین رستوران ها

چطور سیستم سفارش اینترنتی غذا خود را راه اندازی کنم؟

اپلیکیشن سفارش غذا

اولین گام در راه اندازی سیستم سفارش آنلاین غذا طراحی سایت رستوران با بهترین کیفیت است. این که فضایی جذاب و مشتری پسند داشته باشید برای طراحی سایت رستوران هم بسیار مهم است.

سیستم سفارش آنلاین بسیار پیچیده است و می بایست توسط افراد حرفه ای و آگاه از امکانات فضای وب صورت پذیرد در غیر این صورت می تواند به شکست کسب و کار شما منجر شود. بسیاری از صاحبان کسب و کار و رستوران ها سعی کرده اند سیستم سفارش غذای آنلاین خود را راه اندازی کنند اما موفق نبوده اند.

لطفا جهت سفارش و یا دریافت اطلاعات تکمیلی با شماره 5462515-0912 تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

ما در آرین پارس وب منتظر شما هستیم

Time is ticking

Days
Hours
Minutes
Seconds

گروه نرم افزاری آرین پارس وب

شرکت نرم افزاری آرین پارس وب خدماتی از قبیل طراحی انواع سایت، انواع اپلیکشن، بهینه سازی (سئو) انواع سایت ها، پشتیبانی کلیه خدمات و آموزش انواع خدمات نرم افزاری را در دستور کار خود دارد.

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت نرم افزاری و برنامه نویسی آرین پارس وب می باشد.

× ارتباط از طریق واتس آپ