Menu

اپلیکیشن خدماتی

ما در شرکت آرین پارس وب با جمعی از طراحان حرفه ای در زمینه طراحی و ساخت انواع اپلیکیشن به ویژه اپلیکیشن خبری با محتوا گذاری درخواستی و حرفه ای در نوع اپلیکیشن های اندروید و IOS انجام این امرو را در دستور کار خود قرار داده ایم و شما عزیزان می توانید جهت دریافت خدمات اپلیکیشن خبری خود با ما در ارتباط باشید.

از جمله خدمات شرکت آرین پارس وب در زمینه طراحی اپلیکیشن خبر رسان و خبری

اپلیکیشن مکان یاب

اپلیکیشن های رد یاب

  • سهولت در انجام کار
  • انواع پرداخت آنلاین
  • نمایش لحظه ای در نقشه
  • کاهش انواع هزینه ها
  • اپلیکیشن های مبتنی بر gps
  • نمایش شبکه های اجتماعی

لطفا جهت سفارش و یا دریافت اطلاعات تکمیلی با شماره 5462515-0912 تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

تعرفه طراحی اپلیکیشن موبایل
طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشن های تلفن همراه، همواره امری دشوار بوده و فرایند پیچیده ای دارد که بسته به نوع امکانات درخواستی کارفرما و مدت زمان مورد نیاز برای طراحی، هزینه طراحی اپلیکیشن محاسبه شده و به کارفرما اعلام میگردد اما در زیر تعرفه ها بر اساس قیمت پایه اپلیکیشن موبایل برای هر بخش نوشته شده است که بر اساس نیازهای شما و همچنین میزان حجم کار و … افزایش خواهد یافت و در صورت توافق ، هزینه طراحی اپلیکیشن بصورت فاز بندی (بر اساس فاز اجرایی) از کارفرما دریافت می گردد .

طراحی اپلیکیشن با ایده اختصاصی

تماس بگیرید

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی (فروشگاه آنلاین)

از 5 میلیون تومان

طراحی اپلیکیشن سفارش غذا

از 6 میلیون تومان

طراحی اپلیکیشن خدماتی و تاکسی

از 25 میلیون تومان

طراحی اپلیکیشن سایت خبری

از 5 میلیون تومان

طراحی اپلیکیشن سایت آموزشگاهی

از 4 میلیون تومان

طراحی اپلیکیشن آژانس گردشگری

از 5 میلیون تومان

معرفی انواع اپلیکیشن های خدماتی در شرکت نرم افزاری آرین پارس وب

اپلیکیشن های خدماتی – انواع اپلیکیشن

افزایش روز افزون استفاده از تلفن همراه هوشمند و کاربرد های مختلفی که در زندگی هر یک از ما ایفا می کند سبب شده اهمیت آن در زندگی ما به شکل انکار ناپذیری افزایش یابد. به طوری که انجام بسیاری از کارهای روزمره بدون کمک گرفتن از انواع اپلیکیشن موبایل دشوار و حتی غیر ممکن به نظر می رسد. اپلیکیشن خدماتی مبتنی بر مکان یکی از انواع این اپلیکیشن هاست که روز به روز مراحل رشد و تکامل را می پیماید و طراحی اپ موبایل با کمک این سرویس به سرعت رو به افزایش است. با مطالعه این مقاله می توانید تشخیص دهید اپلیکیشن خدماتی مبتنی بر مکان می تواند به رونق کسب و کار شما منجر شود یا خیر.

اپلیکیشن های خدماتی
اپلیکیشن های خدماتی

اپلیکیشن خدماتی مبتنی بر مکان چیست؟

امکانات اپلیکیشن خدماتی مبتنی بر مکان بسیار متنوع است و به کاربران خود کمک های بسیاری می کند به نحوی که اغلب کاربران اپلیکیشن خدماتی مبتنی بر مکان را بر اپلیکیشن های سنتی ترجیح می دهند.

نمایش در لحظه نقشه، کاهش هزینه ها، سهولت کاربرد، کیفیت بالا، توانایی پرداخت آنلاین تنها بخشی از مزایای اپلیکیشن خدماتی مبتنی بر مکان است. هر کسب و کاری که خدماتی را به مشتریان ارائه می دهد و می تواند خدمات خود را بر مبنای مکان ارائه دهد می تواند از اپلیکیشن خدماتی مبتنی بر مکان استفاده کرده و به سهولت بهره برداری مشتری کمک کند.

معروفترین این خدمات سرویس تاکسی آنلاین است اما خدماتی مثل تحویل غذا، خشکشویی درب منزل، انواع خدمات پزشکی، پیک موتوری، فروشگاه های آنلاین ارائه دهنده کالا و خدمات هم می توانند از اپلیکیشن خدماتی مبتنی بر مکان کمک بگیرند.

انواع اپلیکیشن خدماتی مبتنی بر مکان

درحال حاضر اغلب گوشی های تلفن همراه مجهز به GPS  هستند که از آن ها جهت طراحی اپ موبایل به شیوه های گوناگون استفاده می شود برخی از اپلیکیشن های خدماتی مبتنی بر GPS  عبارت اند از:

انواع اپلیکیشن
انواع اپلیکیشن

اپلیکیشن بازی مبتنی بر مکان

بارزترین این بازی ها Pokemon است که در ایران هم برای بسیاری از افراد شناخته شده است. در این بازی کاربر بازی نمی کند بلکه خود بخشی از بازی است و این جادویی است که در کنار صدا، تصویر و جلوه های بصری از مهمترین یار کمکی یا همان GPS مدد می گیرد.

Pokemon با کمک مکان یاب موقعیت شما را مشخص کرده و در محل های معین به شما اطلاع رسانی می کند که Pokemon کجاست و شما باید آن را تصاحب کنید. این بازی طرفداران بی شماری را در سراسر جهان سرگرم کرده و هر روز بر طرفداران آن افزوده می شود.

اپلیکیشن خدماتی مکان یاب

شما در هرکجای دنیا که باشید می توانید با کمک این اپلیکیشن ها موقعیت مکانی خود را بیابید و با مشخص کردن مقصد از راهنمایی اپلیکیشن برای مکان یابی مناسب بهره ببرید. پیاده یا سواره هر جا که هستید می توانید نزدیک ترین شعبه بانک، مغازه مورده علاقه ، باشگاه ورزشی و هرآنچه به آن احتیاج دارید را در کمترین زمان بیابید.

اپلیکیشن های رد یاب

یافتن ابزار، وسایل، فرزندان کوچک و یا سالمندان بیمار با کمک اپلیکیشن خدماتی مبتنی GPS بسیار راه گشا خواهد بود.

اگر شما در مورد هرکدام از این اپلیکیشن خدماتی مبتنی بر مکان ایده ای مناسب داشته باشید با کمک یک تیم طراحی اپ موبایل که در کار خود حرفه ای باشند و یک برنامه خوب بازاریابی می توانید یک استارت آپ موفق را اندازی کنید.

ابزار مورد نیاز برای راه اندازی اپلیکیشن خدماتی مبتنی بر مکان

جهت راه اندازی اپلیکیشن خدماتی مبتنی بر مکان می بایست سه مرحله طی شود این مراحل عبارت اند از:

1_ طراحی اپ موبایل
2_ تست نرم افزار و اجرای آزمایشی پروژه
3_ بازاریابی و معرفی اپلیکیشن

حقیقت این است که با وجود موفقیت های برخی از اپلیکیشن خدماتی مبتنی بر مکان در کشور بسیاری تصور می ک

نند ورود به این عرصه آسان بوده و به شرکت های مختلف جهت راه اندازی سیستم اختصاصی خود مراجعه می کنند. اما حقیقت این است که این فرآیند بدون برنامه ریزی دقیق و آگاهی دقیق از بازار به شکست منجر خواهد شد.

طراحی اپ موبایل یک فرآیند بسیار تخصصی است که به عوامل متعدد بستگی داشته و به یک تیم حرفه ای نیاز دارد. درصورتی که شما تیم متخصصی در اختیار داشته باشید و با تلاش مستمر در پی راه اندازی اپلیکیشن خود باشید تنها بخشی از مسیر یا به عبارت دیگر یک سوم راه را رفته اید. بازاریابی و تبلیغات به همراه بررسی دقیق بازار و نیاز مشتری گام های دیگری است که همگی نیازمند تخصص و سرمایه مناسب است.

شاه کلید موفقیت اپلیکیشن خدماتی مبتنی بر مکان

برای موفقیت یک اپلیکیشن موبایل عوامل متعددی دخیل هستند از تیم حرفه ای و متخصص گرفته تا ایده بکر و قابل اجرا اما یک شاه کلید هم هست که در کنار سایر موضوعات از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار است و آن چیزی نیست جز تقاضا یا نیاز بازار. طراحی اپلیکیشن موبایل باید بر مبنای یک تقاضا یا نیاز بازار شکل بگیرد. بنابراین اگر می خواهید اپلیکیشن خدماتی مبتنی بر مکان راه اندازی کنید هرگز فراموش نکنید که این اپلیکیشن باید یک نیاز از مشتریان شما را برطرف نماید و آن ها با استفاده از آن بتوانند یک نیاز پاسخ نیافته خود را مرتفع سازند.

لطفا جهت سفارش و یا دریافت اطلاعات تکمیلی با شماره 5462515-0912 تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

ما در آرین پارس وب منتظر شما هستیم

Time is ticking

Days
Hours
Minutes
Seconds

گروه نرم افزاری آرین پارس وب

شرکت نرم افزاری آرین پارس وب خدماتی از قبیل طراحی انواع سایت، انواع اپلیکشن، بهینه سازی (سئو) انواع سایت ها، پشتیبانی کلیه خدمات و آموزش انواع خدمات نرم افزاری را در دستور کار خود دارد.

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت نرم افزاری و برنامه نویسی آرین پارس وب می باشد.

× ارتباط از طریق واتس آپ