Menu

اپلیکیشن اختصاصی

ما در شرکت آرین پارس وب با جمعی از طراحان حرفه ای در زمینه طراحی و ساخت انواع اپلیکیشن به ویژه اپلیکیشن اختصاصی با محتوا گذاری درخواستی و حرفه ای در نوع اپلیکیشن های اندروید و IOS انجام این امرو را در دستور کار خود قرار داده ایم و شما عزیزان می توانید جهت دریافت خدمات اپلیکیشن اختصاصی خود با ما در ارتباط باشید.

از جمله خدمات شرکت آرین پارس وب در زمینه طراحی اپلیکیشن اختصاصی

پیاده سازی ایده های شخصی و اختصاصی خود

رعایت استانداردهای بین المللی

 • لذت بیشتر برای کاربر در زمان طراحی اپلیکیشن
 • خدمات رسانی ویژه و بهتر
 • راحت بودن انجام تعقیرات
 • باعث افزایش اعتبار بین کاربر و مشتریان
 • مزیت بالای این نوع طراحی
 • اضافه نمودن امکانات دلخواه

لطفا جهت سفارش و یا دریافت اطلاعات تکمیلی با شماره 5462515-0912 تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

تعرفه طراحی اپلیکیشن موبایل
طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشن های تلفن همراه، همواره امری دشوار بوده و فرایند پیچیده ای دارد که بسته به نوع امکانات درخواستی کارفرما و مدت زمان مورد نیاز برای طراحی، هزینه طراحی اپلیکیشن محاسبه شده و به کارفرما اعلام میگردد اما در زیر تعرفه ها بر اساس قیمت پایه اپلیکیشن موبایل برای هر بخش نوشته شده است که بر اساس نیازهای شما و همچنین میزان حجم کار و … افزایش خواهد یافت و در صورت توافق ، هزینه طراحی اپلیکیشن بصورت فاز بندی (بر اساس فاز اجرایی) از کارفرما دریافت می گردد .

طراحی اپلیکیشن با ایده اختصاصی

تماس بگیرید

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی (فروشگاه آنلاین)

از 5 میلیون تومان

طراحی اپلیکیشن سفارش غذا

از 6 میلیون تومان

طراحی اپلیکیشن خدماتی و تاکسی

از 25 میلیون تومان

طراحی اپلیکیشن سایت خبری

از 5 میلیون تومان

طراحی اپلیکیشن سایت آموزشگاهی

از 4 میلیون تومان

طراحی اپلیکیشن آژانس گردشگری

از 5 میلیون تومان

طراحی اپلیکیشن اختصاصی زیر نظر متخصصان شرکت آرین پارس وب

اپلیکیشن اختصاصی

اکثر آن‌هایی که به دنبال طراحی اپلیکیشن برای کسب‌ و کار خود هستند، یک سایت فروشگاهی یا خدماتی دارند یا اینکه از قبل چند سال در حوزه اینترنت فعالیت داشته‌اند و حالا به دنبال این افتاده‌اند تا سهم بازار بیشتری را نسبت به رقبانشان به دست بگیرند؛ اما آن‌ها به دنبال یک برنامه موبایل معمولی نیستند، بلکه بیشتر می‌خواهند تا یک اپلیکیشن اختصاصی برای آن‌ها انجام شود.

در چند سال اخیر که تب برنامه نویسی موبایل در کشور زیاد شده است، بیشتر کسب‌ و کارها برای معرفی فعالیت‌های خود، اقدام به طراحی اپلیکیشن اختصاصی کرده‌اند. آن‌ها فهمیده‌اند که اپلیکیشن مانند سایت نیست که بتوان از یک قالب برای معرفی محصول و خدمات استفاده کرد. ساختار برنامه‌های موبایل کاملاً متفاوت است. کاربران روی این قضیه بیشتر از سایت حساس‌ اند و توقع دارند طراحی اپلیکیشن را از هر کسب‌ و کاری دارند.

مزایای طراحی اپلیکیشن اختصاصی

از ما به شما نصیحت، اگر به دنبال موفقیت در دنیای اینترنت به ویژه برای کسب‌وکارتان هستید، باید خاص باشید. باید خدمات و محصولات متمایز تری نسبت به رقیبانتان بدهید. باید سبک‌ کاری‌تان متفاوت باشد و از پلتفرم‌ ها به شیوه اختصاصی خودتان استفاده کنید. حالا که به فکر این افتادید تا برای کسب‌ و کار خود، یک اپلیکیشن طراحی کنید، یک ایده جدیدی را برای آن در نظر بگیرید.

در حالت کلی، طراحی اپلیکیشن اختصاصی می‌تواند مزیت‌های زیر برای شما داشته باشد:

 • به راحتی می‌توانید ایده‌های خود را در آن پیاده سازی کرده و هیچ گونه کپی برداری از دیگر جاها وجود نخواهد داشت.
 • طرح اپلیکیشن شما متناسب با سایت تان خواهد بود و این به برند سازی فعالیت شما کمک خواهد کرد.
 • رعایت استانداردهای جهانی در آن بهتر خواهد بود.
 • از آنجا که تمامی موارد به صورت اختصاصی است، کد نویسی آن نسبت به نمونه کپی شده، قدرتمندتر خواهد بود.
 • کاربر از این که در یک اپلیکیشن اختصاصی پیمایش می‌کند، لذت بیشتری خواهد برد و از این رو تجربه کاربری برنامه موبایل شما بهینه‌ تر خواهد کرد.
 • به راحتی می‌توانید تمامی امکانات مورد نیاز کاربران خود را به صورت اختصاصی تعریف کرده و آن‌ها را قرار دهید.
 • تغییرات در آن به تناسب راحت‌تر از نمونه‌های کپی شده است.
 • شاید در نگاه اول هزینه طراحی اپلیکیشن اختصاصی خیلی بالا باشد؛ اما در برابر مزیت‌هایی گفته شد، تقریباً هیچ است.
 • باعث افزایش اعتبار شما بین مشتریان و کاربرانتان می‌شود.

چه کسانی به طراحی اپلیکیشن اختصاصی نیاز دارند؟

دنیای وب، دنیای پر رقابت و بی رحمی است. همان‌طور که می‌تواند شما را یک شبه به بالا بکشاند، شب بعد چنان شما را با سر به زمین می کوبد که به اصطلاح نتوانید از جای خوب بلند باشید. باید مراقب باشید. یکی از راه‌های موفق شدن، اختصاصی کار کردن است. در واقع، از نظر ما، همه به اپلیکیشن های اختصاصی نیاز دارند. فرقی نمی‌کند که در چه صنفی فعال هستید، طراحی اپلیکیشن اختصاصی در هر صورت به پیشرفت کار شما می‌کند.

البته این وسط استثنایی هم وجود دارد. در واقع اول از همه باید ببینید که آیا مشتریان هدف شما اصلاً از اپلیکیشن استفاده می‌کنند یا خیر. دوم اینکه، فرض کنیم که آن‌ها اهل استفاده از گوشی‌های هوشمند و اپلیکیشن هستند و به قول خودمان، امروزی هستند. آیا ارزش این را دارد که شما هزینه زیادی را بابت طراحی اپلیکیشن اختصاصی بدهید؛ برای مثال، اگر عمده فروش نخ پارچه هستید و مشتریان شما هم از گوشی‌های هوشمند استفاده می‌کنند، پس طراحی اپلیکیشن می‌تواند گزینه خوبی برای ارتباط با مشتریانتان باشد؛ اما از آنجا تعداد خریداران در حالت کلی محدود است، پس بهتر است که از نمونه‌های آماده در بازار استفاده کنید، بعد اگر حس کردید که باید به سمت اختصاصی شدن پیش بروید، آنگاه اقدام به طراحی اپلیکیشن اختصاصی کنید.

هزینه طراحی اپلیکیشن اختصاصی چقدر است؟

هیچ‌ گاه هزینه طراحی اپلیکیشن را نمی‌توان به طور قطع بدون هیچ دریافت و بررسی نیاز مشتری تعیین کرد. البته با توجه به تجربه‌هایی که در این چندساله ما به دست آورده‌ایم، می‌توان حداقل تخمینی را برای طراحی یک برنامه موبایل برآورد کرد؛ اما اینکه پشت تلفن و با گفتن چند جمله، هزینه دقیق را بیان کنیم، امکان پذیر نخواهد بود. ما در آرین پارس وب، بی صبرانه منتظر شما هستیم تا خواسته شما بشنویم و بسته به نیاز و المان و نوع کار و این که چقدر زمان می‌برد، هزینه آن را به شما اعلام کنیم.

ویژگی‌های طراحی اپلیکیشن اختصاصی چیست؟

 • نمایش محصولات به صورت اختصاصی
 • نمایش اطلاعات محصولات به صورت اختصاصی
 • پایگاه داده
 • استفاده از پالت رنگی اختصاصی متناسب با سایت و لوگو
 • طراحی صفحه‌های اختصاصی
 • امکان ثبت نام کاربران و فیلتر کردن آن بر اساس ویژگی‌های مورد نظر شما
 • طراحی آپشن های اختصاصی و اضافه و کم کردن آن‌ها توسط خود مشتری

طراحی اپلیکیشن اختصاصی برای شرکت‌ها و سازمان‌ها

در واقع بیشترین جایی که نیاز به طراحی اپلیکیشن دارند، شرکت‌ها و سازمان‌های خصوصی و دولتی بزرگ هستند. از آنجا که آن‌ها با انواع ارباب رجوع یا مشتریان زیادی سر و کار دارند و تفکیک آن‌ها به دسته‌های مختلف خیلی سخت است و از همه مهم‌ تر اینکه هر کدام ممکن است، کار خاص اداری داشته باشند، برای همین باید اپلیکیشن چنین مکان‌هایی به صورت اختصاصی طراحی شود. در اپلیکیشن آن‌ها باید تمامی فعالیت‌های اداری که شخص رجوع کننده به آن‌ها نیاز دارد، طراحی شود.

البته متقاعد کردن سازمان‌های دولتی نسبت به خصوصی برای تحقق این امر خیلی سخت است؛ اما خوشبختانه بعضی از این سازمان‌ها با تغییر مدیریت که داشته‌اند، رو به طراحی اپلیکیشن اختصاصی، حداقل برای فعالیت درون سازمانی خود آورده اند و حداقل جای شکر این مسئله باقی است.

لطفا جهت سفارش و یا دریافت اطلاعات تکمیلی با شماره 5462515-0912 تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

ما در آرین پارس وب منتظر شما هستیم

Time is ticking

Days
Hours
Minutes
Seconds

گروه نرم افزاری آرین پارس وب

شرکت نرم افزاری آرین پارس وب خدماتی از قبیل طراحی انواع سایت، انواع اپلیکشن، بهینه سازی (سئو) انواع سایت ها، پشتیبانی کلیه خدمات و آموزش انواع خدمات نرم افزاری را در دستور کار خود دارد.

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت نرم افزاری و برنامه نویسی آرین پارس وب می باشد.

× ارتباط از طریق واتس آپ